8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ ۱۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1045622
استاندار خوزستان در حاشیه آیین تقدیر از شوراهای برتر آموزش و پرورش خوزستان عنوان کرد:
تقدیر از شوراهای برتر زمینه ساز رشد شاخص های عملکردی آموزش و پرورش خواهد بود

استاندار خوزستان با تاکید بر اهمیت تقدیر از شوراهای آموزش و پرورش برتر، خاطرنشان کرد: معرفی شوراهای برتر می تواند نقش مهمی در ایجاد روحیه رقابتی در بین مناطق و نواحی و پیشبرد اهداف مجموعه تعلیم و تربیت استان ایفا ‌کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، غلامرضا شریعتی، ظهر امروز چهارشنبه ۲۵ دی ماه ۹۸ در حاشیه آیین تقدیر از شوراهای برتر آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: پس از بررسی شاخص های عملکردی یک ساله، شورای آموزش و پرورش بهبهان موفق به کسب رتبه اول در حوزه فعالیت های شورا شد. همچنین  شورای آموزش و پرورش شوشتر رتبه دوم را به دست آورد و شوش و رامهرمز نیز مشترکا صاحب رتبه سوم شدند.

 

وی با بیان اینکه ارزیابی های سالانه می تواند نقش مهمی در ارتقای شاخص های کیفی شوراهای آموزش و پرورش ایفا کند، خاطرنشان کرد: رقابت ایجاد شده بین شهرستان های استان خوزستان در این حوزه عملکردی می تواند زمینه ساز رشد شاخص های عملکردی به تبع آن پیشبرد اهداف تعلیم و تربیت استان شود.

 

استاندار خوزستان در پایان گفت: کمک به آموزش و پرورش برای نیل به اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و همچنین ارتقای شاخص های کیفی در حوزه های مختلف از جمله مهمترین اهداف مجموعه اجرایی استان است.

به اشتراک بگذارید :