8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ ۱۴:۳۳:۰۰
کد مطلب:  1045465
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در حاشیه آیین تقدیر از شوراهای برتر آموزش و پرورش استان عنوان کرد:
اجرای طرح های رفاهی برای فرهنگیان خوزستانی

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به ثبت نام فرهنگیان خوزستانی در طرح مسکن فرهنگیان، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی برای اجرای طرح مسکن فرهنگیان و همچنین فعال کردن مراکز رفاهی در سطح مناطق و نواحی از برنامه های آموزش و پرورش در خصوص ارتقای شاخص های رفاهی فرهنگیان در استان است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان کوروش مودت پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۲۵ دی ماه ۹۸ در آیین تجلیل از شوراهای برتر آموزش و پرورش سراسر استان خوزستان با تاکید بر اهمیت و جایگاه شوراهای آموزش و پرورش در سند تحول بنیادین خاطرنشان کرد: عالی ترین مرجع تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی در سطح مناطق و نواحی شوراهای آموزش و پرورش هستند. بی شک استفاده از ظرفیت‌های این شوراها می‌تواند بسیاری از چالش‌ها و مشکلات پیش روی مجموعه تعلیم و تربیت استان خوزستان را مرتفع کند.
 

وی با بیان اینکه استان خوزستان موفق به کسب رتبه اول کشور در شاخص جذب مشارکت خیرین مدرسه ساز شده است، عنوان کرد: خیرین مدرسه ساز خوزستانی بیشترین مشارکت را در طرح های مدرسه سازی در استان خوزستان داشته اند. مشارکت ۲۰۰ میلیارد تومانی خیرین مدرسه ساز زمینه ساز کسب رتبه اول کشور توسط استان خوزستان شده است به طوری که این استان در شاخص مدرسه سازی تهران را نیز پشت سر گذاشته است.
 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینکه می بایست توجه به برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز به عنوان یک برنامه اولویت دار در دستور کار متولیان تعلیم و تربیت در سطح شهرستان ها قرار گیرد، توضیح داد: مهمترین اصل در برگزاری این جشنواره زمینه سازی و بسترسازی برای تحت الشعاع قرار دادن فضای فرهنگی و اجتماعی شهرستان ها در طول ایام برگزاری این جشنواره است.

مودت در پایان یادآور شد: ارتقای شاخص های رفاهی فرهنگیان خوزستانی از طریق فعال کردن مراکز رفاهی در سطح مناطق و نواحی و همچنین اجرای منسجم طرح مسکن فرهنگیان به صورت جدی دنبال می شود.

به اشتراک بگذارید :