8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۳:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1045318
پیام آیت الله نورمفیدی به مناسبت فرا رسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش

آیت الله نورمفیدی به مناسبت فرا رسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش پیامی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گلستان، امروز سه شنب 24 دی ماه 98آیت الله سیدکاظم نورمفیدی، نماینده معزز ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه گرگان، به مناسبت فرا رسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش پیامی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

درکارها مشورت کن و هرگاه بر امری تصمیم گرفتی، برخدا توکل کن. (سوره آل عمران - 159)

 آموزش و پرورش یکی از مهم‌ترین ارکان نظام مقدس تعلیم و تربیت اسلامی است و بر این  باوریم که خودباوری، منزلت و کرامت هر جامعه بستگی به شأن و جایگاه آموزش و پرورش آن کشور وابسته می باشد و بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) که می فرمایند: "شوراهای آموزش و پرورش تبلور اراده مردم و نظارت همگانی بر تعلیم و تربیت کشور است"، بدون شک بهره مندی از مشارکت های مردمی و بهره مندی ازصاحب نظران در تصمیم گیری و تصمیم سازی های آموزش و پرورش موجب رشد و بالندگی گردیده و زمینه ایجاد جامعه پویا و توسعه پایدار را فراهم می کند.

اینجانب، ضمن گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش، امیدوارم با بهره مندی از ظرفیت تمامی آحاد جامعه، بویژه صاحب نظران و فرهیختگان عزیز، ائمه محترم جمعه و مسئولین دستگاه های اجرایی استان و مشارکت و همیاری آنان با خانواده آموزش و پرورش، در تربیت نسل امروز و آینده ایران عزیز و اسلامی مان گام های مؤثر و سازنده ای برداشته تا رشد و پویایی هر چه بیشتر تعلیم و تربیت را در کشور عزیزمان شاهد باشیم. ان شاءالله

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

 10/24/ 1398

سیدکاظم نورمفیدی

         

به اشتراک بگذارید :