3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ ۱۱:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1045160
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی:
پویایی شورای آموزش وپرورش ضامن حفظ عزت واستقلال انقلاب

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: پویایی شوراهای آموزش و پرورش تسریع کننده فرایند تعلیم و تربیت اسلامی، ایرانی و ضامن حفظ عزت و استقلال انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، ناصر خوش خبر صبح امروز در نشست شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی، که در محل سالن شهید ماژانی استانداری برگزار شد، اظهار کرد: مهم ترین هدف آموزش و پرورش در خراسان جنوبی ساختن جامعه ای پویا، متفکر، مبتکر،خلاق، توانمند و با نشاط مبتنی بر آموزه های اسلامی، و اخلاقی است.

وی، لازمه تحقق اهداف متعالی سند تحول بنیادین را پویایی آموزش و پرورش دانست و ادامه داد: نگاه مجموعه ی مدیریتی استان به مسائل آموزش و پرورش نگاهی ویژه و خاص است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی؛ با اشاره به فرا رسیدن هفته ی گرامی داشت شوراهای آموزش و پرورش، تصریح کرد: تعامل موثر مدرسه، خانواده و رویکرد اجتماعی مدرسه, لازمه تحقق اهداف تعلیم و تربیت است.

خوش خبر، تشکیل شوراهای آموزش و پرورش را بیانگر اهمیت امر تعلیم و تربیت دانست و افزود: شوراهای آموزش و پرورش به منظور بهره مندی از همه ظرفیت های اجتماعی در راستای کمک به تحقق دو هدف بنیادین تعمیق فرایند تحصیل ، آموزش و تربیت و همچنین فراهم نمودن محیط آموزشی ایمن و سالم برای دانش آموزان شکل گرفته است.

به اشتراک بگذارید :