3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ ۱۰:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1044901
با حضور مسئولین استانی و شهرستانی:
کلنگ زنی و عملیات اجرایی احداث یک باب مدرسه سه کلاسه الحاقی در گنبدکاووس آغاز شد

با حضور مسئولین استانی و شهرستانی کلنگ زنی و عملیات اجرایی احداث یک باب مدرسه سه کلاسه الحاقی در روستای ملک‌ علی‌تپه شهرستان گنبدکاووس آغاز شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان و به نقل از مدیریت آموزش وپرورش  شهرستان گنبدکاووس، احسان گوهری‌راد مدیرکل آموزش و پرورش استان عصر روز سه‌شنبه 24 دی ماه در مراسم آغاز عملیات اجرایی یک باب مدرسه سه کلاسه الحاقی روستای "ملک‌علی‌تپه" از توابع بخش مرکزی گنبدکاووس ابراز امیدواری کرد که با کمک خیرین، در چند سال آینده بساط مدارس غیرمقاوم دراستان گلستان برچیده شود.

وی با تبریک آغاز هفته شوراهای آموزش و پرورش (۲۴ تا ۳۰ دی)، بر لزوم ارتباط بیشتر اولیای دانش آموزان با مدارس و مشارکت فکری برای پیشبرد اهداف عالی نظام تعلیم و تربیت تاکید کرد و اظهار داشت: افزایش ارتباط با مدرسه، صرفا به کمک مالی محدود نیست و خانواده‌ها می‌توانند در برنامه‌ریزی‌های آموزشی و پرورشی به مدرسه کمک نمایند.

کمال‌الدین نظرنژاد، مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس نیز دراین مراسم گفت: که این واحد آموزشی سه کلاسه الحاقی به دبستان فعلی روستای ملک‌ علی‌تپه با زیربنای ۱۱۰ مترمربع و هزینه پیش‌بینی شده سه میلیارد ریال ظرف ۶ ماه احداث می‌شود که یک میلیارد ریال آن توسط زوج نیکوکار به نام ‌های "اوغول جرن تکه و عبدالاحد قوجق نژاد" و بقیه آن نیز از اعتبارات اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گلستان تامین خواهد شد.

وی با قدردانی از مساعدت این زوج نیکوکار گنبدی در امر مدرسه سازی، افزود که آموزش و پرورش به کمک‌های نیکوکاران برای مدرسه‌سازی باهدف بهبود و استانداردسازی وضعیت فضاهای آموزشی این شهرستان نیاز دارد.

شایان ذکر است در این مراسم مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز گلستان و تعدادی از خیرین مدرسه ساز شهرستان گنبدکاووس نیز حضور داشتند.

 

به اشتراک بگذارید :