11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ ۱۰:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1044665
جلسه ناظرین تخصصی ششمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی برگزار شد

جلسه ناظرین تخصصی ششمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی با محوریت بررسی فرایند اجرایی جشنواره در محل اداره آموزش دوره اول متوسطه برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در ابتدای این جلسه روح الله اجاقلو رئیس اداره آموزش دوره اول متوسطه به تشریح دستورالعمل اجرایی جشنواره پرداخت.

 وی با تاکید بر ضرورت و اهمیت جشنواره نوجوان خوارزمی با عنایت به اسناد بالادستی به ویژه سند تحول بنیادین افزود: این جشنواره با ایجاد«موقعیت­های متنوع یادگیری و فرصت­های تربیتی» فرآیند استعدادیابی دانش‌­آموزان را تسهیل می­کند.

اجاقلو در ادامه ضمن بیان اهداف این جشنواره، بیان کرد: ایجاد زمینه مناسب برای مهارت­آموزی، بهبود نگرش به کسب و کار و کمک به تحقق اهداف تعلیم و تربیت در ساحت علمی و فناورانه را از جمله اهداف کلی این جشنواره هستند.

در ادامه جلسه هر یک از ناظرین تخصصی محورهای ششگانه جشنواره نوجوان خوارزمی، فرایند اجرایی مراحل مختلف جشنواره را تشریح کرده و ملزومات اجرایی جشنواره را بیان نمودند.

 

شایان ذکر است ششمین دوره جشنواره نوجوان خوارزمی در سال تحصیلی 99-98 در شش محور زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی، دست سازه، بازارچه کسب و کار دانش آموزی، پژوهش و مسابقات آزمایشگاهی در چهار مرحله مدرسه ای، منطقه ای، استانی و کشوری در بین تمامی دانش آموزان دوره اول متوسطه برگزار می گردد.

به اشتراک بگذارید :