8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ ۰۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1044311
سازمان دانش‌آموزی اجرا می‌کند؛
برگزاری طرح سیل مهربانی ۲ در راستای کمک به دانش آموزان سیل‌زده سیستان و بلوچستان

درپی بروز مشکلات ناشی از بارندگی‌های شدید در سیستان و بلوچستان و برخی از نقاط جنوب شرق کشور، سازمان دانش‌آموزی طرح سیل مهربانی ۲ را برای کمک به دانش آموزان این مناطق برگزار می‌کند.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، اسماعیل بحری‌زاده، سرپرست سازمان دانش‌آموزی با اشاره به مذاکرات و هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با اعضای شورای هماهنگی تشکل‌های دانش‌آموزی در راستای فرامین رهبر معظم انقلاب گفت: درپی بروز مشکلات ناشی از بارندگی‌های شدید در سیستان و بلوچستان و برخی از نقاط جنوب شرق کشور، طرح سیل مهربانی ۲ با مشارکت شورای‌های دانش‌آموزی، بسیج دانش‌آموزی و اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان، دانش‌آموزان عضو سازمان جوانان هلال‌احمر و اعضای تشکیلات دانش‌آموزی پیشتازان سازمان دانش‌آموزی در سراسرکشور برگزار می‌شود.

وی از اعضای تشکیلات پیشتازان و مجامع دانش‌آموزی و مربیان، نمایندگان مجلس دانش‌آموزی و خبرگزاری پانا درخواست کرد با تمام توان در این فعالیت مشارکت کنند.

شایان‌ذکر است، مرحله اول طرح سیل مهربانی در پی بارندگی‌های ابتدای سال جاری در استان‌های ایلام، لرستان و خوزستان با مشارکت دانش‌آموزان و فرهنگیان در بخش‌های مختلف آموزش‌وپرورش و تشکل‌های دانش‌آموزی برگزار شد که نقش مؤثری در ایجاد فضای همدلی، همراهی و نوع‌دوستی در سطح کشور و کمک به دانش آموزان سیل‌زده داشت.

به اشتراک بگذارید :