11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۵:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1043968
استاندار زنجان در مراسم بزرگداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش استان:
به احترام عزت و جایگاه رفیع معلمان، برای ورود به هر مدرسه ای اجازه می گیرم

مراسم بزرگداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش استان با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی، مدیر کل دفتر امور شوراهای وزارت آموزش و پرورش، استاندار زنجان، مدیر کل آموزش و پرورش استان، ائمه جمعه و فرمانداران استان زنجان در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان، فتح الله حقیقی استاندار زنجان در این مراسم  ضمن تسلیت ایام فاطمیه و شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، گفت: در هفته شوراهای آموزش و پرورش از اهتمام و تلاش های تمامی اعضا شورا تقدیر و تشکر می کنم.

وی افزود: حضور شما مهمانان را به استان زنجان که به دلیل غیرت مردمان آن به دیار غواصان دریا دل شهرت دارد، خیر مقدم عرض می کنم.

استاندار زنجان اظهار داشت: معلم برای ما جایگاه ویژه و ارزشمندی دارد و باید عزت و احترام ویژه ای نیز به این قشر قائل شویم.

وی ادامه داد: به دلیل عزت و احترامی که برای تمامی  معلمان قائل هستم، برای ورود به هر مدرسه ای اجازه می گیرم.

حقیقی افزود: علت حضور مستمر در جلسات شورای آموزش و پرورش، علاقه به فرهنگیان است و به همین دلیل اگر کمکی بتوانم انجام دهم، کوتاهی نمی کنم و به همه فرمانداران تأکید و تکلیف کرده ام که شورای آموزش و پرورش را ویژه ببینند و جدی بگیرند.

وی ابراز داشت: امسال رتبه استان در کنکور از جایگاه ٢٤ به ١٦ ارتقا یافته و این رتبه ارزشمند است و ضرورت دارد این جایگاه را حفظ و تقویت کنیم.

استاندار زنجان در پایان بیان داشت: استان زنجان از نظر علمی جایگاه برتری دارد و باید از تمامی ظرفیت ها،  علی الخصوص جوانان مستعد بهره بگیریم.

به اشتراک بگذارید :