3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۴:۲۳:۵۵
کد مطلب:  1043702
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان
جلسه هم اندیشی جمع آوری و ارسال کمک های مردمی به مناطق سیل زده جنوب استان برگزار شد

مدیرکل آموزش و پرورش استان در جلسه هم اندیشی جمع آوری و ارسال کمک های مردمی به مناطق سیل زده جنوب استان گفت: موضوع اولویت بندی و تامین نیازهای مهم و اولیه خسارت دیدگان به ویژه همکاران فرهنگی، دانش آموزان عزیز و ارسال مایحتاج موردنیاز و کمک های مردمی به این مناطق در دستور کار قرار دارد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان  حمیدرضا رخشانی در جلسه هم اندیشی جمع آوری و ارسال کمک های مردمی به مناطق سیل زده  جنوب استان گفت: موضوع اولویت بندی و تامین نیازهای مهم و اولیه خسارت دیدگان به ویژه همکاران فرهنگی، دانش آموزان عزیز و ارسال مایحتاج  موردنیاز و کمک های مردمی به این مناطق در دستور کار قرار دارد.

رخشانی گفت : با توجه به اینکه بسیاری از کتب درسی و لوازم تحریردانش آموزان مناطق سیل زده ازبین رفته است، نیاز است با بکارگیری همه ظرفیت‌ها و بهره‌گیری از پتانسیل موجود در دیگر دستگاه‌ها درجهت تامین نیاز های اولیه و مهم در جهت کاهش مشکلات و دشواری های همکاران و دانش آموزان باشیم.

رخشانی بیان کرد:  با اعزام گروه کارشناسی به مناطق و شهرستان‌های سیل زده درصدد برآورد شرایط استحکام و ضریب ایمنی ساختمان ها و فضاهای آموزشی هستیم.

مدیر کل آموزش وپرورش گفت :امید آن داریم تا با عزمی راسخ و تلاشی جهادگونه بتوانیم تا حدودی از مشکلات و آلام هموطنان، بویژه همکاران فهیم فرهنگی و دانش آموزان عزیزمان بکاهیم و شرایط مناطق یاد شده به حالت عادی بازگردد.

 

به اشتراک بگذارید :