16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۵:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1043684
اولین جلسه پیگیری همکاری دستگاه ها و نهاد های اجرایی در خصوص کمک های آموزشی به مناطق محروم برگزار شد

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان از برگزاری اولین جلسه پیگیری همکاری دستگاه ها و نهاد های اجرایی در خصوص کلاس های تقویتی و فوق برنامه با رویکرد دانش آموزان بازمانده و ترک تحصیل و مناطق محروم خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش خراسان شمالی ،سید محمد سیدی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش در جلسه ساماندهی کمک های آموزشی و کلاس های فوق برنامه با رویکرد دانش آموزان بازمانده وترک  تحصیل و مناطق محروم  با همکاری دستگاه ها و نهاد های اجرایی گفت : اکثر مدارس شبانه روزی استان در مناطق محروم می باشند و هدف از تشکیل این جلسه جمع آوری اطلاعات و کمک هایی که نهاد ها و دستگاه ها در جهت تقویت دانش آموزان ارائه می دهند.

سیدی ادامه داد :با توجه به اینکه  قریب به  50  درصد از دبیرستان های استان معلم های چند مهارتی به کار گرفته شده اندو  و بیش از 2هزار هنرجو در مدارس شبانه روزی مشغول به تحصیل می باشند آموزش و پرورش استان آمادگی دارد تا با برنامه ریزی کامل و جامع کمک های آموزشی وپرورشی  را ساماندهی نماید .

سیدی گفت :. انتظار ما از دستگاه ها و نهاد های مربوطه این است که گزارش کاملی ازتوانمندی ها وظرفیت های که می توانند به دانش آموزان ارائه دهند را تا هفته آینده به معاونت آموزش متوسطه ارائه دهند .

به اشتراک بگذارید :