28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۳:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1043653
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران
آغاز بکار دبیرخانه دریافت آثار پرسش مهر بیستم ریاست جمهوری

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از آغاز بکار دبیرخانه دریافت آثار پرسش مهر بیستم ریاست جمهوری در روزهای جاری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران؛ سیدمجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی با اعلام این خبر افزود: رئیس‌جمهوری در پرسش مهر بیستم در آغاز سال تحصیلی (99-98) از دانش‌آموزان سوال کرد که "برای ایجاد محیطی شاداب‌تر، دلپذیرتر، امن‌تر و دوست داشتنی‌تر در مدارس چه کارهایی باید انجام داد؟"

وی بیان داشت: این جشنواره در 2 بخش دانش‌آموزی و فرهنگیان و با موضوع هنر‌های دستی تجسمی، ادبی، آوایی و نمایشی برگزار می ‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران یاد آورشد: آثار شرکت‌کنندگان  در رشته‌های سخنوری، شعر، داستان‌نویسی، وب‌نوشت، فیلم کوتاه، نمایشنامه‌نویسی، نقاشی، طراحی، تصویرسازی، پوستر، عکاسی، خوشنویسی نستعلیق، خوشنویسی شکسته نستعلیق، نقاشی خط، کاریکاتور، حجم و مجسمه‌سازی، هنر مفهومی، سرود همگانی تلفیقی و سرود همگانی محلی به دبیرخانه دریافت آثار واقع در کانون سمیه شهرری ارسال می گردد.

هاشمی گفت: رتبه‌های نخست هر رشته پس از داوری در استان به دبیرخانه کشوری بیستمین کنگره ملی پرسش مهر در تهران ارسال می‌‌شود.

 

به اشتراک بگذارید :