4 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۳:۲۳:۰۰
کد مطلب:  1043620
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جمع مدیران و معاونین مدارس ناحیه ۳ اهواز عنوان کرد:
آغاز تدوین سند چشم انداز توسعه آموزش و پرورش خوزستان

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به آغاز تدوین سند چشم انداز توسعه آموزش و پرورش خوزستان، گفت: تدوین این سند در ۳ حوزه فضای آموزشی، نیروی انسانی و برقراری عدالت آموزشی می تواند نقش مهمی در ارتقای شاخص های کیفی آموزش و پرورش خوزستان ایفا کند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۴ دی ماه ۹۸ در دوره دانش افزایی مدیران و معاونین مدارس ناحیه ۳ اهواز بیان کرد: ترویج الگوهای صحیح رفتاری در بین دانش آموزان از طریق آموزش مهارت های زندگی اجتماعی می تواند نقش مهمی در کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه ایفا کند.


وی در ادامه با اشاره به آغاز روند تدوین سند چشم انداز توسعه آموزش و پرورش خوزستان، توضیح داد: کارگروه وزارتی ارتقای شاخص های کیفی آموزش و پرورش استان تاکنون با حضور معاونین وزیر چندین جلسه تشکیل داده است که خروجی این کارگروه تدوین سند چشم انداز توسعه آموزش و پرورش خوزستان در ۳ حوزه فضای آموزشی، نیروی انسانی و برقراری عدالت آموزشی خواهد بود.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینکه استان خوزستان در اجرای طرح رتبه بندی جز ۴ استان برتر کشور است، خاطرنشان کرد: احکام همکاران تحت پوشش این طرح از تاریخ مهرماه صادر خواهد شد و معوقات این طرح با حقوق دی ماه به حقوق همکاران واریز خواهد شد.


مودت در پایان یادآور شد: سند تحول بنیادین به عنوان قانون اساسی آموزش و پرورش نقشه راه فعالیت های عملکردی برای متولیان تعلیم و تربیت مشخص کرده است. تربیت دانش آموزانی خلاق، متفکر در جهت رسیدن به حیات طیبه هدف اصلی سند تحول بنیادین است.

به اشتراک بگذارید :