6 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ ۱۱:۵۷:۱۴
کد مطلب:  1043279
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خبرداد:
کارگاههای توانمند سازی معلمان تربیت بدنی استان گلستان برگزار شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش از برگزاری کارگاههای توانمند سازی معلمان تربیت بدنی استان گلستان خبر داد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، رضا طبرسا معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش، از برگزاری کارگاههای توانمند سازی معلمان تربیت بدنی خبر داد.

طبرسا گفت: این کارگاهها با هدف ارتقای توانمند ی های حرفه ای معلمان تربیت بدنی با موضوعات: ارزشیابی درس تربیت بدنی، آموزش محتوی کتاب راهنمای درس تربیت بدنی در سه دوره تحصیلی،  آسیب شناسی ورزش، درس پژوهی، تجربه گردانی و حقوق ورزشی از 15 آبان تا کنون در حال برگزاری است که پیش بینی می شود 560 نفر از معلمان تربیت بدنی در هریک از این کارگاهها به تناوب شرکت داشته اند.

طبرسا افزود: از آنجایی که سند تحول بنیادین اهداف والایی را در ساحت زیستی و بدنی تعریف  نموده است و وظایف خطیری را به عهده مدرسه و معلم تربیت بدنی گذاشته است. جهت دست یابی به این اهداف باید با برگزاری دوره های باز آموزی آنها را با روشهای نوین تدریس آشنا کرد و زمینه به روز رسانی اطلاعات و توانمند سازی معلمان را فراهم نمود که در نهایت نسلی را تربیت کنیم که برای آینده کشور منشا اثر باشند.

به اشتراک بگذارید :