3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۰:۱۹:۰۰
کد مطلب:  1043089
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در حاشیه بازدید از روند مصاحبه تخصصی داوطلبان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی عنوان کرد:
معرفی بیش از ۲ هزار داوطلب آزمون استخدامی آموزش و پرورش خوزستان به مرحله مصاحبه تخصصی/ جذب ۱۱۹۷ معلم خوزستانی از طریق آزمون استخدامی ماده ۲۸

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به معرفی ۲ هزار و ۱۰۰ داوطلب آزمون استخدامی پیمانی به مرحله مصاحبه تخصصی، خاطرنشان کرد: در این آزمون استخدامی و پس از سپری کردن مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش بالغ بر ۱ هزار و ۱۹۷ معلم به مجموعه تعلیم و تربیت استان اضافه خواهند شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان، کورش مودت پیش از ظهر امروز سه شنبه ۲۴ دی ماه ۹۸ در حاشیه بازدید از روند مصاحبه داوطلبان چندبرابر ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی آموزش و پرورش خوزستان اظهار کرد: مصاحبه پذیرفته‌شدگان در یک بازه زمانی  ۱۰ روزه انجام خواهد. بر اساس سهمیه اختصاص یافته، امسال هزار و ۱۹۷ معلم در استان پذیرفته می‌شوند.


وی همچنین همچنین با اشاره به آمار جذب داوطلبان آزمون ماده ۲۸ به تفکیک مقطع تحصیلی، خاطرنشان کرد: از ۱۱۹۷ سهمیه استخدامی ماده ۲۸ بالغ بر ۱۹۰ نفر جهت تدریس در مقطع تحصیلی ابتدایی، ۳۰۰ نفر برای متوسطه اول، ۲۸۰ نفر در متوسطه دوم، ۱۴۱ نفر در فنی حرفه ای و کاردانش جذب خواهند شد. همچنین ۶۰ نفر به عنوان مربی تربیت بدنی، ۷۰ نفر به عنوان مربی پرورشی، ۵۰ نفر به عنوان معلم استثنایی و ۳۶ نفر به عنوان مراقب سلامت به آموزش و پرورش خوزستان خواهند پیوست.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان اضافه کرد: در مرحله مصاحبه تخصصی بالغ بر ۲ هزار و ۱۰۰ داوطلب دعوت شده اند. ۱۱۹۷ پذیرفته شده این آزمون پس از طی مراحل استخدامی خود دوره یک ساله آموزشی خود را در دانشگاه فرهنگیان آغاز می کنند و از مهرماه ۹۹ فعالیت خود در آموزش و پرورش خوزستان را آغاز می کنند.


مودت در پایان یادآور شد: ارتقای شاخص نیروی انسانی یکی از برنامه های اولویت دار مجموعه تعلیم و تربیت استان است که در این راستا از همه ظرفیت های موجود استفاده خواهیم کرد.

به اشتراک بگذارید :