6 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۱۰:۲۶:۱۱
کد مطلب:  1043029
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان:
مرحله کشوری المپیاد مهارتی شاخه کاردانش برگزار شد

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان گفت: مرحله کشوری اولین المپیاد مهارتی شاخه کاردانش همزمان با سایر استان های کشور در سنندج برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، مهدی نامدار گفت: مرحله کشوری اولین المپیاد آنلاین کهارتی شاخه کاردانش همزمان با سایر استان های کشور در دو رشته برق ساختمان و تعمیر تراکتور به صورت آنلاین و در تیم های دو نفره برگزارشد.

نامدار ادامه داد: این المپیاد در روز یکشنبه 22 دی ماه در کارگاه های هنرستان های کاردانش خوارزمی و کشاورزی شهید نصری ناحیه یک سنندج با نظارت آزمونگران، نمایندگان حراست و مسئولین سیستم های کامپیوتری و تصویربرداری برگزار شد.

وی افزود: این دوره از المپیاد به عنوان اولین تجربه در کشور برگزار و باتوجه به دیدگاه های جدید در برگزاری مسابقات با تکیه بر فناوری های نوین موجود، شیوه آزمون در این مرحله دستخوش تغییرات اساسی شده و این شاخه شاهد تجربه ای متفاوت برای اولین بار در برگزاری مسابقات بود.

معاون آموزش متوسطه خاطرنشان کرد: از بین تیم های شرکت کننده شش تیم به مرحله نهایی راه یافته و در استان البرز جهت حضور در مسابقه ملی مهارت به رقابت خواهند پرداخت.

وی در پایان از توجه و حمایت های معنوی و مادی مدیرکل محترم آموزش و پرورش و معاونین آموزشی و پشتیبانی، مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک و مدیریت هنرستان های خوارزمی و کشاورزی ناحیه تقدیر و تشکر کرد.

به اشتراک بگذارید :