3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ ۰۹:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1042823
رئیس اداره سنجش و کیفیت آموزشی استان قم خبر داد:
هفتمین دوره جشنواره تجربیات برتر مدارس

علیرضا فرمانی انتظام رئیس اداره سنجش و کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان قم از برگزاری هفتمین دوره جشنواره تجربیات برتر مدارس در حوزه سنجش و ارزشیابی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، علیرضا فرمانی انتظام رئیس اداره سنجش و کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان قم در گفت و گویی با روابط عمومی خاطر نشان کرد: یکی از فواید این جشنواره تبادل تجربیات فرهنگیان در حوزه ی ارزشیابی و به کار گیری روش ها و فنون جدید و موثر در زمینه سنجش می باشد.

فرمانی انتظام در ادامه پیرامون برگزاری هفتمین دوره این جشنواره خاطر نشان کرد: در این جشنواره کلیه مدیران، معاونین،کارکنان آموزشی مدارس، معلمان و هنر آموزان در تمام دوره های تحصیلی مدارس عادی و استثنایی می توانند آثار خود را تا 20 اسفند به کارشناسی سنجش نواحی و مناطق محل خدمت خود تحویل دهند.

رئیس اداره سنجش و کیفیت آموزشی استان قم افزود: در ششمین جشنواره کشوری که سال تحصیلی گذشته برگزار گردید 19 اثر به عنوان طرح های برگزیده کشوری معرفی شدند و از بین 32 استان 12 استان حائز اثر برگزیده بودند که از استان قم سرکار خانم معصومه آرین مهر از ناحیه 3 حائز رتبه کشوری شدند.

به اشتراک بگذارید :