8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ ۲۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1042355
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان و اعضای شورای عالی هماهنگی هاسب( همدلان آینده‌نگر سیستان و بلوچستان) برگزار شد
نشست هم اندیشی مهارت افزایی دانش آموزان سیستان و بلوچستان با مشارکت و بهره‌گیری از ظرفیت مجموعه هاسب

با هدف مهارت افزایی دانش آموزان سیستان و بلوچستان نشست هم اندیشی مدیرکل آموزش و پرورش استان و اعضای شورای عالی هماهنگی هاسب در تهران برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان نشست هم‌اندیشی مهارت افزایی دانش آموزان سیستان و بلوچستان با مشارکت و بهره‌گیری از ظرفیت مجموعه هاسب در تهران برگزار شد .
در این نشست که با حضور اعضای کارگروه های توانمندسازی ،سرمایه گذاری و مدرسه سازی به صورت تلفیقی و با تمرکز بر مهارت آموزی دانش آموزان مدارس شبانه روزی انجام پذیرفت، حمید رضا رخشانی اظهار داشت: مدارس شبانه روزی بهترین فضا و فرصت برای ایجاد زمینه مهارت آموزی و ارتقاء سطح توانایی های فردی دانش آموزان است.

وی خواستار تخصیص اعتبار و تهیه مواد اولیه مورد نیاز برای شروع فعالیت و فرایند مهارت آموزی و موضوع تولید و اشتغال زایی، بازاریابی برای فروش و خرید تولیدات دانش آموزان توسط خیرین نیک اندیش و صدور گواهینامه مهارتی توسط سازمان فنی و حرفه ای برای علاقمندان و کارآفرینان شد .

گفتنی است:در این جلسه اعضای شورای هماهنگی هاسب نیز به بیان نظرات و پیشنهادات خود برای محقق شدن و تغییر شرایط موجود در حوزه مهارت آموزی دانش آموزان سیستانی و بلوچستانی پرداختند.

 

به اشتراک بگذارید :