6 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ ۰۹:۳۹:۵۰
کد مطلب:  1041275
پیام استاندار گلستان به مناسبت گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش

پیام استاندار گلستان به مناسبت گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گلستان، از سوی استاندار گلستان به مناسبت گرامیداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش پیامی منتشر گردید.

 

متن پیام به شرح ذیل است:

خداوند عزیز و مهربان را شاکریم که در عرصه"ن و القلم" توفیق خدمت در خانواده تعلیم و تربیت را به ما عنایت نمود.

همواره، مشارکت در امر آموزش و پرورش، مورد توجه کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه بوده است و این بدان مفهوم است که مدیریت چنین دستگاه بزرگی برای تامین نیروی انسانی توانمند، بدون همراهی و همدلی مردم و مسئولین، امکان پذیر نخواهد بود.

تصویب قانون«تشکیل شوراهای آموزش و پرورش» در 26 دی ماه1372 توسط مجلس شورای اسلامی، زمینه مشارکت مردم عزیز ایران در مسائل و مشکلات مربوط به آموزش و پرورش را فراهم آورد. لذا شایسته است جهت دستیابی به اهداف بزرگ و ارزشمند این نهاد مقدس، از ظرفیت تمامی بزرگان و نخبگان در جای جای استان نهایت بهره برداری مناسب را بنماییم.

اینجانب هفته شوراهای آموزش و پرورش را به تمامی فرهنگیان فرهیخته استان گلستان، خیرین نیک اندیش، اولیای بزرگوار و دانش آموزان عزیز و همچنین اعضای محترم شورای آموزش و پرورش استان و شهرستان های استان گلستان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و از پیشگاه خداوند سبحان، سربلندی و موفقیت روز افزون را برای همه این عزیزان مسئلت می نمایم.

 

هادی حق شناس

استاندار و رئیس شورای آموزش و پرورش استان گلستان

 

به اشتراک بگذارید :