8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۹:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1040870
اطلاعیه ی شماره8 (تکمیلی):
تعطیلی مدارس 4 شهرستان به علت برودت هوا

مدیرروابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به علت برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر کلیه ی مدارس شهرستان های قاینات، زیرکوه، سربیشه و درمیان فردا دوشنبه بیست و سوم دیماه 98 تعطیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی سید علی حسینی با اشاره به تعطیلی تمامی مدارس روستاهای کاهشنگ، شاخنات، القورات و شوشود بیرجند به دلیل برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر اظهار کرد:همچنین تمامی مدارس ابتدایی و مدارس و مراکز استثنایی شهرستان بیرجند هم فردا دوشنبه تعطیل است.

وی، با بیان این مطلب که تمامی مدارس دهستان عربخانه شهرستان نهبندان و مدارس روستای سیدال این شهرستان نیز تعطیل می باشد، تصریح کرد: در منطقه دستگردان شهرستان طبس هم مدارس عشایری روستاهای یخاب، و چاه مسافر فردا دوشنبه بیست و سوم دیماه تعطیل شدند.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی خاطر نشان کرد: تمامی مدارس ابتدایی و استثنایی شهرستان بشرویه فردا دوشنبه تعطیل شدند.

حسینی با اشاره به تعطیلی مدارس ابتدایی شهرستان سرایان از تعطیلی مدارس متوسطه ی اول روستاهای کریمو، مصعبی، چرمه، نرم، نوده، چاه غیاث و نوبهار سرایان خبر داد و افزود: مدارس ابتدایی و استثنایی شهرستان فردوس نیز فردا تعطیل شدند.
وی با بیان این که مدارس و مراکز استثنایی شهرستان خوسف و مدارس ابتدایی جلگه ی ماژان و دهستان براکوه این شهرستان نیز تعطیل هستند، تأکید کرد: برگزاری امتحانات نهایی در شهرستان ها  به قوت خود باقی است و دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند باید در حوزه های امتحان نهایی حضور داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :