28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۶:۵۵:۰۰
کد مطلب:  1040818
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت منابع نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
دهمین کارگروه توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت منابع نیروی انسانی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از ایجاد پایگاه پرسنلی همکاران مناطق ۲۱گانه شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، با حضور مدیر کل و اعضای شورای معاونین دهمین کارگروه توسعه مدیریت در سال ۹۸ در سالن شورای یک اداره کل برگزار شد.

 یوسف بهارلو معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، ایجاد پایگاه پرسنلی همکاران آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، را ضروری دانست و گفت: با دسترسی به اطلاعات پرسنلی همکاران می توان در بسیاری از حوزه ها با آمار دقیق و صحیح نسبت به خدمات رسانی مطلوب تر تلاش کرد و شرایطی را فراهم نمود که برنامه ریزی ها بر مبنای دقیق تری صورت پذیرد.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت توسعه دولت الکترونیک تاکید کرد: توسعه دولت الکترونیک نباید با روزمرگی اداری دچار انفعال شود  چراکه توسعه این خدمات ،مدیریت هزینه‌ها را به همراه دارد و در شرایط فعلی اقتصادی باید با اجرای طرح‌های این چنینی به دنبال ایجاد استراتژی.هایی باشیم که بتواند در جهت اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار گیرد.

گفتنی است اختصاص ساعت برای رابطین پیشگیری از آسیب های اجتماعی و برنامه ریزی در جهت تکریم و بزرگداشت مقام معلم از دیگر مباحث این نشست بود.

 

به اشتراک بگذارید :