11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۵:۰۷:۰۱
کد مطلب:  1040677
اطلاعیه
برگزاری دوره های ضمن خدمت الکترونیکی با عنوان" مهارت های حرفه ای و اداری کار با رایانه و مهارت های زندگی"در استان یالام

در راستای دانش افزایی و ارتقاء سطح علمی همکاران محترم فرهنگی و به استناد مصوبات جلسه مورخ 10/10/98 کارگروه توسعه مدیریت اداره کل متبوع، دوره های آموزشی زیر به شیوه ی الکترونیکی برای کلیه ی فرهنگیان سطح استان در بهمن ماه سال جاری برگزار می شود. افراد متقاضی می توانند با توجه به توضیحات ارائه شده در دوره ها ثبت نام نمایند.

عناوین دوره ها :
الف ) مهارت های زندگی با کد : 91301817 به مدت 24 ساعت با ویژگی تخصصی
ب ) مهارت های حرفه ای و اداری کار با رایانه با کد : 92003079  به مدت 22 ساعت با ویژگی عمومی

توضیحات :
1-  متقاضیان شرکت در دوره ها می بایست از تاریخ 22/10/98 لغایت 04/11/98 به سامانه جامع آموزش و یادگیری فرهنگیانبه آدرسltms.medu.ir  قسمت ثبت نام در دوره ها، مراجعه نموده و در هر دو دوره در کلاس مربوط به شهرستان/ منطقه محل خدمت خود ثبت نام نمایند. بدیهی است پس از تاریخ مذکور، امکان ثبت نام وجود ندارد.

2- همکارانی که در سال تحصیلی جاری در دوره های ضمن خدمت حضوری آموزش و پرورش و یا دوره های برون سازمانی اعم از حضوری و الکترونیکی شرکت کرده و هنوز گواهی نامه پایان دوره در سامانه ltms برایشان ثبت نشده دقت نمایند که دوره های گذرانده از اول فروردین 98            تا کنون با احتساب دوره های ثبت نشده از سقف مجاز تجاوز نکند و سپس در صورتی که میزان ساعات کافی در اختیار داشتند نسبت به ثبت نام در دوره های الکترونیکی اقدام نمایند. در غیر این صورت مسئولیت عدم ثبت دوره های حضوری و برون سازمانی متوجه فراگیر خواهد بود.

3-  پس از ثبت نام جهت حصول اطمینان ، به قسمت دوره های ثبت نام شده مراجعه شود. در صورت مشاهده عناوین هر دو دوره ، ثبت نام با موفقیت انجام شده است.

4-کلیه ی کارکنان آموزشی و اداری شاغل در سطح استان می توانند در دوره ها ثبت نام نمایند (به شرطی که قبلاً این دوره ها را نگذرانده باشند.)

5- فایلpdf  منبع آموزشی دوره  ها در قسمت دوره های ثبت نام شده (  ورود به کلاس - محتوای دوره ) قابل مشاهده و دانلود است. ضمناً  در سایت اطلاع رسانی اداره کل متبوع به آدرس http://ilam.medu.ir نیز قابل دریافت می باشند.
6-  برای هر دوره فقط یک آزمون پایانی در نظر گرفته شده است که شرط قبولی و صدور گواهی نامه پایان دوره ،کسب حداقل نمره 12 می باشد .
7- برنامه ی زمان بندی آزمون دوره ها به شرح جدول زیر می باشد:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8-  سئوالات آزمون هر دوره به صورت تستی چندگزینه ای و به شیوه تصادفی توسط سامانه از بانک سئوالات دوره برای هر فراگیر انتخاب می شود.
9- آزمون پایان هر دوره شامل 20 سئوال و زمان پاسخگویی20 دقیقه می باشد.
10-آزمون نمره منفی ندارد.
11-شرکت در پرسش و پاسخ و بحث و گفتگو ، اختیاری است و امتیاز خاصی ندارد . ملاک صدور گواهی نامه ، صرفاً موفقیت در آزمون پایان دوره           می باشد. 
12-فراگیران دوره ها جهت اخذ پاسخ سئوالات احتمالی ، صرفاً با کارشناس محترم آموزش نیروی انسانی شهرستان منطقه محل خدمت خود تماس حاصل نمایند.

جهت دانلود منابع روی فایل مربوطه کلیک کنید.

*آموزش مهارت های زندگی

*مهارت های حرفه ای و اداری کار با رایانه

به اشتراک بگذارید :