22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۰:۴۰:۰۰
کد مطلب:  1040486
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
تربیت نیروی انسانی کارآمد لازمه توسعه پایدار است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، از فرایند بررسی اسناد و مدارک و مصاحبه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی 98 بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ، با اشاره به اینکه مسئله تامین نیروی انسانی متخصص یکی از مهم ترین دغدغه مدیران هر سازمان است که آموزش و پرورش نیز  از این امر مستثنی نیست ،  اظهار داشت: آموزش و پرورش تامین کننده منابع انسانی و نیروی متخصص در جامعه است .

وی افزود : تربیت معلمان حرفه ای و خودساخته در حوزه نظام تعلیم و تربیت از اهمیت دوچندانی برخوردار است و به عنوان یک راهبرد مهم در چارچوب اسناد بالا دستی آموزش و پرورش مورد تاکید قرارگرفته است.

صیدلو با اشاره به مشکلات قانون ماده 28 در جذب نیروی انسانی ، تصریح کرد: آموزش و پرورش بهترین گزینه برای تربیت معلمان در قالب دانشگاه فرهنگیان و تربیت معلمان است و همه ظرفیت ها باید در این راستا به کار گرفته شود .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با تاکید بر ضرورت دقت نظرو رعایت عدالت در مصاحبه افراد پذیرفته شده خاطرنشان کرد: وبدون تردید عدالت مبنای کار مسئولان و دست اندرکاران خواهد بود .  

به اشتراک بگذارید :