8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۳:۱۴:۴۸
کد مطلب:  1040366
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان تأکید کرد:
ضرورت بازاریابی برای دست سازه های هنرجویان

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان گفت: ما به دنبال پرورش دانش آموزانی هستیم که بعد از فارغ التحصیلی از حوزه فنی و حرفه ای بتوانند با موفقیت وارد بازار اشتغال شوند و آحاد جامعه در حمایت از تولیدات دانش آموزی بسیار موثرند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان،  جابر اخلاقی در جلسه مشترک مدیران هنرستان و دانشگاه فنی و مهندسی شهید چمران رشت اظهار داشت: اگر بخواهیم هنرجویانی را با مهارت لازم روانه بازار کسب و کار و تولید کنیم، باید با کارخانه ها و تولید کنندگان صنعتی تعامل بیشتری داشته باشیم. وی افزود: کارخانه ها نیازمند نیروی کار متخصص و ماهر هستند و در تعامل با تولید کنندگان بزرگ می توانیم به اشتغال این هنرجویان کمک کنیم.

معاون آموزش متوسطه با اشاره به اهمیت همکاری ها با تولیدکنندگان اظهار داشت: مدیران هنرستان ها خودشان باید پا را از هنرستان ها فراتر بگذارند و به دنبال ایجاد تعامل و همکاری با کارخانجات و تولید کنندگان بزرگ استان باشند و ما هم وظیفه داریم در ایجاد این روابط و فراهم نمودن تجهیزات به هنرستان ها کمک کنیم و تجهیزات لازم را در حد توان در اختیارشان بگذاریم.

اخلاقی در پایان ابراز امیدواری کرد در آینده بازار مناسب برای عرضه دست سازه های فرهنگیان و همچنین زمینه درآمد زایی هنرستان ها و هنرجویان فراهم شود.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای شهید چمران رشت نیز در این جلسه گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان متولی آموزشهای آکادمیک و دانشگاهی این وظیفه را دارد تا با تمام امکانات مسیر را برای تربیت نیروی ماهر و فنی هموار نماید.

رسول شمشادی افزود:  هم اکنون دانشگاه فنی و حرفه ای در تکمیل ظرفیت تا 30 دی ماه با سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد و برای اولین بار  این مهم در حال انجام است که شرایط آن به اطلاع دانش آموزان علاقه مند می رسد

 

 

به اشتراک بگذارید :