0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۰۹:۱۶:۰۰
کد مطلب:  1040309
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
آغاز فرایند استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از آغاز فرایند استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش در حوزه شهرستان های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت:فرایند تشکیل پرونده، مصاحبه و بررسی صلاحیت های حرفه ای  1 هزار و 677 نفر از پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام وزارت آموزش و پرورش در سال 1398 از دیروز  در محل اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران آغاز گردید.

وی با اشاره به اینکه تشکیل پرونده، تست های پزشکی، سلامت جسمانی ، مصاحبه علمی و گزینش از مراحل این فرایند می باشد، اظهار داشت: این فرایند طی 11 روز  از  روز شنبه مورخ 21 دی ماه آغاز و تا روز شنبه مورخ 5 بهمن ماه 98 ادامه خواهد یافت.

بهارلو با تاکید بر اینکه  اطلاع رسانی و نوبت دهی بر اساس رشته تحصیلی پذیرفته شدگان در سامانه رسمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به آدرس teo.medu.ir انجام گرفته است، تصریح کرد:  تعداد 1 هزار و 380  نفر از پذیرفته شدگان، در صورت موفقیت در مصاحبه علمی و تایید گزینش به صورت پیمانی به استخدام آموزش و پرورش در خواهند آمد.

گفتنی است ، آزمون استخدام پیمانی سال 1398 وزارت آموزش و پرورش اواخر آبان ماه 1398 برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :