4 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۲ ۱۰:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1040092
مدیرکل آموزش و پرورش استان :
رویکرد ساماندهی نیروی انسانی، تحقق هر شش ساحت سند تحول بنیادین است

مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: سیاست کلی و برنامه ریزی برای نظام تعلیم و تربیت و ساماندهی نیروی انسانی باید به گونه ای باشد که هر شش ساحت سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را توأمان پوشش دهد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان، چهارمین جلسه ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش استان برای سالتحصیلی آینده صبح امروز در محل دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

«ابراهیم محمدی» مدیرکل آموزش و پرورش استان در این جلسه اظهار داشت: سازماندهی نیروی انسانی باید با توجه به نیاز حوزه های مختلف اعم از آموزشی، پرورشی و تربیت بدنی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه نیروهای غیر مرتبط باید بر اساس توانمندی تعیین تکلیف شوند؛ افزود: نگاه جامع به نیازهای حوزه ای مختلف آموزش و پرورش کلید ساماندهی نیروی انسانی بر اساس وضعیت موجود نیروی انسانی است.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: یکی از اهداف سازماندهی نیروی انسانی جلب رضایت نیروی انسانی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

محمدی اذعان کرد: وضعیت آسیبهای اجتماعی در شرایط کنونی، توجه به نیاز نیروی انسانی متعهد در حوزه پرورشی را دو چندان کرده است.

وی بیان کرد: سیاست کلی و برنامه ریزی برای نظام تعلیم و تربیت باید به گونه ای باشد که هر شش ساحت سند تحول بنیادین آموزش و پرورش را توأمان پوشش دهد.

گفتنی است در این جلسه در خصوص سیاستها و راهکارهای اجرایی برنامه توسعه سنواتی و سازماندهی عوامل آموزشی برای سالتحصیلی آینده بحث و تبادل نظر شد.

 

به اشتراک بگذارید :