8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ ۲۲:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1039535
اطلاعیه ی شماره 4 آموزش و پرورش خراسان جنوبی در پی بارندگی های اخیر:
مدارس متوسطه اول شهر بیرجند تعطیل شد

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: به علت بارش برف، برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر کلیه ی مدارس روستایی شهرستان بیرجند به جز دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند؛ مراکز پیش دبستانی، ابتدایی، مدارس و مراکز استثنایی و متوسطه اول شهر بیرجند در نوبت صبح و عصر فردا یکشنبه بیست و دوم دیماه 98 تعطیل است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی محمد علی واقعی در نشست ستاد بحران آموزش و پرورش با بیان این خبر اظهار کرد: همچنین مدارس روستایی جلگه ماژان و براکوه از توابع شهرستان خوسف نیز در تمام دوره های تحصیلی، به جز دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند؛ فردا تعطیل هستند.

وی، خاطر نشان کرد: مدارس روستاهای سورند، مائودر، دشتوک و خرو بخش دیهوک از توابع شهرستان طبس فردا یکشنبه تعطیل می باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با اشاره به تعطیلی مدارس ابتدایی و استثنایی شهرستان بشرویه به علت بارش برف، برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر تصریح کرد: مدارس دهستان عربخانه ی شهرستان نهبندان، اعم از ابتدایی، متوسطه ی اول و دوم، دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند؛  فردا یکشنبه تعطیل می باشند.

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی از تعطیلی مدارس شهرستان زیرکوه در تمام دوره های تحصیلی به جز دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند؛ خبر داد.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان این مطلب که در تمامی شهرستان ها برگزاری امتحانات نهایی به قوت خود باقی است، ابراز داشت: به علت برودت هوا، یخبندان و لغزندگی معابر کلیه ی مدارس شهرستان های سربیشه و قاینات به جز دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند؛ فردا تعطیل است.

واقعی اضافه کرد: مدارس ابتدایی و متوسطه ی اول روستاهای چرمه، کریمو و مصعبی و مدارس ابتدایی روستاهای نرم، نوده و نوبهار از توابع شهرستان سرایان نیز فردا یکشنبه بیست و دوم دیماه تعطیل می باشند.

به اشتراک بگذارید :