12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ ۲۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1039513
مدیر کل آموزش و پرورش استان در دیدار با خانواده برادران شهید عبد الوهاب و محمد ولی جعفری :
خانواده های شهدا در تربیت فرزندانشان به بهترین نتیجه دست یافته اند

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان در ادامه دیدار های هفتگی خود با خانواده های معزز شهدا در منزل برادران شهید عبدالوهاب و محمدولی جعفری حضور یافت و با خانواده این شهیدان والامقام دیدار نمود.   

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، ابراهیم رفیعی مدیر کل اموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به نقش پر برکت شهدا در گره گشایی مشکلات و موانع و هموار نمودن مسیر پیشرفت کشور گفت: این وظیفه ما است همواره جویای حال خانواده  های معظم  شهدا باشیم و و در راه مسئولیت خویش نیز نیازمند دعا های پر خیرو برکت خانواده های محترم  شهدا هستیم.

رفیعی در ادامه افزود: خانواده های شهدا در تربیت فرزندانشان به بهترین نتیجه دست یافته اند و ما نیز در آموزش و پرورش تلاش می نماییم تا دانش آموزانی در تراز شهدا تربیت نماییم.

رفیعی با اشاره به تاثیر اعمال ما تاخر انسان ها در تعیین سرنوشت آنان افزود: پدر و مادر شهیدان به سبب تربیت صحیح فرزندان شهیدشان از اجر و قرب شهدا نیز سهیم خواهند شد.

در این دیدار صمیمی مادر برادران شهید جعفری ضمن قدردانی از حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و هیات همراه وی، گفت: من همواره برای اینکه بتوانم فرزندان صالحی تربیت کنم دعا می کردم و این توفیق را از خداوند می خواستم و برای شما و تمامی دست اندرکاران تعلیم و تربیت نیز آرزوی توفیق و سلامتی دارم .

شایان ذکر است شهید محمدولی جعفری  دانش آموز سال سوم متوسطه به عنوان بسیجی عازم جبهه شد و 18 اسفند 1360 به شهادت رسید و شهید عبد الوهاب جعفری برادر بزرگتر وی نیز در 20 آبان 1366 در منطقه شلمچه به مقام رفیع شهادت نایل شد.

گفتنی است در این دیدار، معاون پشتیبانی و رئیس اداره شاهد و ایثارگران اداره کل نیز حضور داشتند .

 

 

به اشتراک بگذارید :