10 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ ۰۹:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1038526
آیین تجلیل از پژوهشگران برتر آموزش و پرورش استان برگزار شد

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر از مشارکت 130 فرهنگی در جشنواره اقدام پژوهی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، عبدالرضا بندری در آیین تجلیل از  پژوهشگران برتر آموزش و پرورش استان در دانشگاه فرهنگیان علامه طباطبایی بوشهر با بیان اینکه پژوهش قلب تپنده آموزش و پرورش استان افزود: معلمان و دانش آموزان باید با رصد دقیق و عالمانه وضعیت موجود، و با خلاقیت و اقدامات پژوهشی آموزش و‌ پرورش را به سمت وضعیت مطلوب تر سوق دهند.

وی ادامه داد: پژوهشگر محدود به نوشتن تجربیات و خلاقیت ها نیست و معلمی که در کلاس درس حضور داشته و در اندیشه بهبود فرایند آموزشی کلاس خود هست نیز در واقع پژوهشگر است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر  جشنواره های اقدام پژوهشی را فرصتی مناسب برای شناسایی نیازهای آموزش و پرورش دانست و اظهار داشت: معلمان در این جشنواره، تجربیات و خلاقیت های خود را با دیگران به اشتراک می گذارند.

بندری با اعلام اینکه فراخوان ارسال آثار از مهرماه منتشر شده، اضافه کرد: بیش از 130 اثر در بخش فرهنگیان به دبیرخانه ارسال شده است که هیات داوری  13 اثر را به عنوان برگزیده استانی انتخاب کرد.

وی از تغییر در نحوه اجرای جشنواره در سال تحصیلی آینده خبر داد و گفت: آثار گروهی فرهنگیان و آثار انفرادی دانش آموزان حذف می شود.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر  ادامه داد: دانش آموزان از سال تحصیلی آتی در قالب گروه های اقدام پژوهی و با راهنمایی و هدایت یکی از پژوهشگران فرهنگی، ضمن کسب آموزش های لازم، می توانند در جشنواره شرکت کنند.

وی اظهار امیدواری کرد که تغییر در نحوه اجرای جشنواره، به ارتقا کمی و کیفی آثار دریافتی کمک کند.

به اشتراک بگذارید :