0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ ۱۲:۲۷:۵۲
کد مطلب:  1036222
سرپرست معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
کوشش همگانی جهت اعتلای نظام آموزش و پرورش ضروری است

سرپرست معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با بازدید از حوزه امتحانات نهایی مدارس شهرستان فیروزکوه ضمن حضور در کلاس درس و دیدار با دانش آموزان و معلمان، نقش والای معلمان در تربیت آینده سازان این مرز و بوم را بسیار مهم توصیف کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، زینالی سرپرست معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: بحمدالله در مکتب ایران اسلامی ،انسان های بزرگ همانند سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی تربیت شده اند که در حین حیات طیبه شان خواب را از چشم دشمن زدودند .

وی با اشاره به شهادت ناجوانمردانه  سردار سلیمانی بدست سخیف ترین انسانها و دولتها، گفت: شهادت این مرد بزرگ  دنیا را به لرزه درآورده و ملتها را  نزدیکتر و مصمم تر نموده است و درس شجاعت، ایثار، از خودگذشتگی و اتحاد را به جهانیان آموخته است.

زینالی ، با تأکید بر تقویت ایمان، برابری و برادری،  در مسئولیت خطیری که بر دوش ماست، تصریح کرد: کوشش همگانی جهت اعتلای نظام آموزش و پرورش ضروری است و بسط و سربلندی ایران عزیز  با تربیت فرزندانی صالح، مؤمن، فداکار و دلسوز میسر می شود.

به اشتراک بگذارید :