8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۱۲:۰۶:۴۲
کد مطلب:  1034644
محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی
شهید سلیمانی برای همه مسلمانان عزت و آبرو بودند .

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی : در متن کتب درسی دوره سواد آموزان به ابعاد شخصیتی و زندگی معنوی سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی پرداخته شود

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی  محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی ضمن عرض تسلیت شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اشاره به ویژگی و شخصیت برجسته ایشان در بین ملت ایران ، مسلمانان و مستضعفان جهان پرداخت و گفت : شهید سلیمانی برای همه مسلمانان عزت و آبرو بودند .

محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی تاکید کرد در متن کتب درسی دوره  سواد آموزی  برای سواد آموزان به ابعاد شخصیتی و زندگی معنوی سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی پرداخته شود.

محمد زاده در خصوص پرداخت حق الزحمه آموزش دهندگان اشاره کرد و اظهار داشت با توجه به شرایط فعلی تمام تلاشمان این است که معوقه حق الزحمه آموزش دهندگان را تامین و پرداخت کنیم .

شاپور محمد زاده در ادامه این جلسه ضمن تاکید در بحث نظارت  در استان ها گفت : به همه استان ها تاکید شود در بحث نظارت بر فرایند آموزشی دقت لازم را به عمل آورند وهمچنین از نیروهای شهرستان ها از سوی استان خواسته شود در تمامی فعالیت های سواد آموزی از ثبت نام تا نگهداشت  و برگزاری آزمون ،  نظارت و بازرسی دقت  لازم را داشته باشند .

رئیس سازمان نهضت سواد آموزی با اشاره به موضوع  امنیت اطلاعات اشخاص افزود : بایستی با حفظ امنیت کامل و تاحد ممکن سعی شود این اطلاعات در اختیار استان ها قرار گیرد .

به اشتراک بگذارید :