26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۰۹:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1034374
سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران :
برگزاری نشست تمهید مقدمات برگزاری مطلوب فرآیند مصاحبه استخدامی سال 98

هماهنگی های لازم برای تمهید مقدمات فرآیند مصاحبه از معرفی شدگان تقریباً سه برابر ظرفیت داوطلبان ورود به آموزش و پرورش از طریق آزمون استخدامی سال 98 در راستای تامین نیروی انسانی با انگیزه کلید خورد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران،درخشانی سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی  و نیروی انسانی اداره کل آموزش وپرورش شهرستانهای استان تهران در تشریح این خبر گفت : هماهنگی های به عمل آمده منتج به مصوباتی گردید که علاوه بر محقق شدن اهداف اصلی مصاحبه موجب  روان تر شدن کارهای اداری مراجعان، افزایش دقت و صرفه جویی اقتصادی نیز خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه پردیس های دانشگاه فرهنگیان مرکز مجری طرح مذکور است، تصریح کرد:موضوع اصلی در این برنامه انجام دقیق کار مصاحبه است به همین منظور تمام عوامل برنامه ریزی و اجرا، نهایت تلاش خود را در برگزاری مناسب آن صرف خواهند کرد.

درخشانی  در پایان با تاکید بر اینکه تمامی تلاش معاونت پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی در راستای استخراج بهترین‌های پذیرفته شدگان آزمون استخدامی است،خاطرنشان کرد: ورود نیروهای با انگیزه و با تحصیلات مرتبط بتواند بخشی از دغدغه های کمبود نیروی انسانی شایسته را در این استان مرتفع سازد.

 

               

 

 

به اشتراک بگذارید :