8 شوال 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ ۰۸:۵۸:۳۸
کد مطلب:  1034071
همگام با اقشار مختلف مردم؛
حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در مراسم تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور و جمعی از همکاران سازمان، همراه و همگام با سایر مردم شهید پرور در مراسم تشییع و بزرگداشت سردار سرافراز اسلام شهید سپهد قاسم سلیمانی حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش‌ و پرورش استثنایی کشور، صبح امروز دوشنبه ۱۶ دی ماه سید جواد حسینی همگام با آحاد ملت غیور و شهید پرور در آئین با شکوه تشیع پیکر پاک و مطهر سردار سرافراز اسلام سپهبد قاسم سلیمانی و هم‌ رزمان شهیدش حضور یافت.

شایان‌ذکر است؛ دکتر حسینی در شب شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی طی پیامی گفته بود: "قاسمِ هستی" از روز ازل، شهادت را "قسمتِ قاسم" کرده بود. و شهادت سرافرازانه ی آن "اَبَرمردِ ایرانیِ ایمانی" را به محضر حضرت ولی عصر ( عج ) و مقام معظم رهبری و خانواده گرامی آن "شهیدِ سعید" تسلیت و تهنیت گفته بود.

همچنین وی در مراسم بزرگداشتی که برای سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی روز یکشنبه ۱۵ دی در نمازخانه سازمان برگزار شد، شهید سلیمانی را محصول مکتب اسلام و مدرسه تعلیم و تربیت اسلامی عنوان کرد و گفت: سردار سلیمانی، تبلور هویت ایرانی، اسلامی، وطن دوستی، رشادت، اعتقاد، وفاداری به خط راه اسلام و مکتب اسلام و انقلاب اسلامی و امام و رهبری و دوستدار مردم ایران بود و از این باب ما باید قدردان او باشیم و راه و مسلک او را در نظام تعلیم و تربیت جاری و ساری کنیم.

 

 

به اشتراک بگذارید :