2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ ۱۵:۲۱:۳۲
کد مطلب:  MxEkyuot
معاون ارتباطات سازمانی و فرا سازمانی وزارت آموزش و پرورش در جشن فرزانگان آموزش و پرورش منطقه جواد آباد:
معرفی نخبگان مهم ترین انگیزه برای دانش آموزان است

جشن فرزانگان آموزش و پرورش منطقه جواد آباد، با حضور رضا کچوئیان، معاون ارتباطات سازمانی و فرا سازمانی وزارت آموزش و پرورش و جمعی از اساتید و مختصصان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، رضا کچوئیان، معاونت ارتباطات سازمانی و فرا سازمانی وزارت آموزش و پروش نیز با اشاره به این که هدف از معرفی نخبگان و اساتید و متخصصان کمک به شما دانش آموزان و ایجاد انگیزه در بین آنان است، گفت: مهم ترین رسالت آموزش و پرورش رسیدن به مقام انسانیت و آدمیت است

این مقام مسئول، ضمن اشاره به این که یکی از بدیهی ترین انتظارات خانواده ها از فرزندان و مدارس از دانش آموزان اخلاق است، خاطر نشان کرد: در حوزه اخلاق باید در مسیر اخلاق اسلامی گام برداریم . بدانیم که اگر این اتفاقات در سطح جامعه به وقوع بپیوندد، جامعه عالی و متعالی داریم.

کچوئیان ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند علی اصغر فانی در مقام عالی وزارت آموزش و پرورش، برنامه های مدون ایشان را افتخار آمیز دانسته و خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش برنامه های بلند مدت دارد که نتیجه و کارایی آن در آینده نزدیک مشخص می شود، که موجب تقویت و پیشرفت در آموزش و پرورش می شود.

شایان ذکر است پایان مراسم  لوح تقدیر و هدایای به دانش آموزان اهدا شد.

به اشتراک بگذارید :