24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ ۱۵:۱۲:۱۰
کد مطلب:  5WV3XAub
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد:
نتایج مرحله دوم مسابقات ورزشی قهرمانی آموزشگاههای استان تهران اعلام شد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، از برگزاری مسابقات ورزشی قهرمانی آموزشگاههای استان (دختران و پسران) در نیمه دوم فرودین ماه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، حمیدرضا صائبی، معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، گفت: مرحله دوم رقابتهای ورزشی آموزشگاههای استان از نیمه دوم فرودین ماه و به میزبانی  شهرستانهای ری دو و ملارد با حضور 48 تیم دختر و پسر در رشته های دو و میدانی و بسکتبال برگزار شد.

وی با اشاره به این که رقابتهای دختران در رشته بسکتبال با شرکت 18 تیم در دو رده ابتدایی و متوسطه اول و به میزبانی شهر ری دو  در سالن 22 بهمن برگزار شد، ادامه داد: در پایان مسابقات مقطع ابتدایی تیم شهر ری دو توانست با غلبه بر حریفان خود به مقام قهرمانی دست یابد و دو تیم قرچک و شهر ری یک به ترتیب جایگاه دوم و سوم را از آن خود نمودند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: در مسابقات مقطع متوسطه اول نیز تیم شهر ری دو موفق به کسب عنوان قهرمانی و تیم های شهر ری یک و قرچک به رتبه دوم و سوم این رقابتها نائل شدند

صائبی با اشاره به این که درمسابقات  دو و میدانی دختران که 22 تیم شرکت کننده از مقاطع  ابتدایی و متوسطه اول در سالن سرپوشیده و تخصصی شهید مظفر شهرستان ملارد حضور داشتند، تصریح کرد: در مسابقات مقطع ابتدایی بهارستان یک سکوی نخست این رقابت ها را بدست آورد و شهر ری دو و بهارستان دو در سکوی دوم و سوم ایستادند و در مقطع متوسطه اول نیز شهریار جایگاه اول را آن خود کرد و بهارستان دو و بهارستان یک به ترتیب صاحب رتبه های دوم و سوم شدند.

وی ادامه داد: در بخش رتبه انفرادی نیز تیمهای شهر ری یک، کهریزک، ملارد، پاکدشت، فشافویه، موفق به دریافت مدال انفرادی شدند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: در رقابت های بسکتبال پسران که  با حضور 8 تیم از مقطع ابتدایی به میزبانی شهر ری دو در سالن سوم خرداد برگزار شد و در پایان تیم یک دست و با قدرت اسلامشهر با گذشتن از سد حریفان به مقام قهرمانی دست یافت و تیم های ورامین و شهر قدس به ترتیب دوم و سوم شدند.

صائبی با اشاره به این که آئین پایانی این رقابتها با حضور مسئولین اداره کل، مناطق و مسئولین انجمن های ورزشی با اهدای مدال و حکم قهرمانی از تیم های برتر تقدیر به عمل آمد، در پایان خاطر نشان کرد: از دانش آموزان منتخب رشته های ورزشی جهت تمرینات آماده سازی تیم های ورزشی استان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی کشور زیر نظر مسئولین انجمن های ورزشی استان که در تابستان 95 برگزار می گردد دعوت به عمل خواهد آمد.

 

به اشتراک بگذارید :