6 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۱۳:۵۸:۰۰
کد مطلب:  1033622
صبح امروز در حسینیه ثارالله کرمان صورت گرفت:
حضور پرشور و حماسی دانش آموزان کرمانی در همایش بزرگ " پیروان حاج قاسم "

صبح امروز با حضور هزاران نفر از دانش‌آموزان نواحی یک و دو شهر کرمان همایش بزرگ دانش آموزی" پیروان حاج‌قاسم " برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، صبح امروز دوشنبه ۱۶ دی ماه ۹۸ با حضور هزاران نفر از دانش آموزان نواحی یک و دو شهر کرمان و جمعی از فرهنگیان و مدیران آموزش و پرورش استان و همچنین آحاد مردم،‌ همایش بزرگ دانش آموزی "پیروان حاج قاسم" در حسینیه ثارالله شهر کرمان برگزار شد.
در این مراسم دانش آموزان و فرهنگیان کرمانی با قرائت قرآن، عزاداری و سینه زنی و همچنین با شعارهای "مرگ بر آمریکا" "مرگ بر اسرائیل" "لبیک یا حسین" و "لبیک یا حیدر" تجدید بیعت خود را با آرمان های انقلاب اسلامی و همچنین سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی اعلام کردند.
احمد اسکندری نسب مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان در ابتدای این مراسم با تسلیت مجدد شهادت سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی با اشاره به اینکه این شهید بزرگوار خود یک مکتب مدیریتی بود و باید از این رخداد تلخ درس گرفته و شخصیت و مدل مدیریتی وی را به عنوان سبک مدیریت و سازماندهی الگو قرار دهیم، گفت: شهادت سپهبد سلیمانی، سبب وحدت و انسجام بیشتر در کشور شده که این وحدت سبب رعب و وحشت روزافزون در دل دشمنان اسلام و ایران خواهد بود.
وی اظهار کرد: سردار سپهبد سلیمانی یک مکتب است که خونش موجب تنومندتر شدن درخت جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.
اسکندری نسب، گفت: لقب سردار بزرگ اسلام که توسط مقام معظم رهبری به این شهید بزرگوار داده شد، نشان دهنده ارزش های این شهید است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان با بیان اینکه همه شهدا و سرداران جنگ قابل احترام هستند، افزود: در این مصیبت اکنون حتی فراتر از ایران، تمام محور مقاومت اسلام عزادار هستند. 
وی با بیان گوشه هایی از شخصیت بالای این سردار بزرگ و امید به اینکه بتوانیم پیرو راه شهدا و به خصوص این شهید عزیز باشیم، گفت: او به آرزوی دیرینه اش، شهادت، رسید، ولی درد و رنجش برای ماست.
گفتنی است در این مراسم سردار حسن پلارک دستیار ارشد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی نیز سخنرانی کرد.

به اشتراک بگذارید :