19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۶ ۰۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1032694
مدیر کل آموزش و پرورش استان در نهمین نشست مشترک شورای معاونین و روسای ادارات مناطق و نواحی استان:
امروز با همت بلند شما روسای مناطق و سایر همکاران، رو به رشد هستیم

نهمین نشست مشترک شورای معاونین و روسای ادارات مناطق و نواحی استان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش در سالن شهید تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش استان در این جلسه اظهار داشت: از دست دادن فرزند قهرمانی از فرزندان برومند انقلاب همیشه مایه تاثر و تاثیر بوده است و امیدوا‌ریم این بار نیز چنین شود و ما نیز مشمول دعای این عزیز سفر کرده باشیم.

رفیعی ضمن اشاره به نزدیکی ایام فاطمیه گفت: در ایام فاطمیه ضرورت دارد خطبه فدکیه حضرت زهرا(س) بازخوانی شود و به طور مستدل ابعاد عمیق آن برای نسل جدید پرداخته شود.

وی اضافه کرد: شخصیت های دینی ما مزین به نگاه علمی و استدلالی عرفانی بودند و حضرت زهرا(س) نیز از شخصیتهای متفکر انقلابی و یک مصلح بزرگ جامعه بود که ضرورت دارد این ابعاد از شخصیت آنها تشریح شود.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان تصریح کرد: اجرای رتبه بندی معلمان یک اقدام خوب در شرایط  موجود اقتصادی است و نباید این رویکرد خوب به شکل بدی مدیریت شود، لذا آنچه اهمیت دارد عملیاتی کردن به موقع ودرست آن است که باید دست به دست هم دهیم تا در شرایط مطلوب اجرا شود.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از تمامی همکاران در مناطق و نواحی، هماهنگی، دلسوزی و پیگیری های روسای مناطق در اجرای برنامه های نظام تعلیم و تربیت را بسیار روحیه بخش خواند و گفت: بحمدلله  امروز با همت بلند شما و سایر همکاران، رو به رشد هستیم.

 

شایان ذکر است سرکشی مستمر به مدارس، ارتباط موثر با تشکل های دانش آموزی، اجرای طرح یاریگران زندگی، تقویت روابط عمومی، حمایت درست از مدیران مدارس، تقویت ارتباطات و عنایت ویژه به نماز مدارس از جمله موضوعات مورد تاکید مدیر کل آموزش و پرورش استان در این جلسه بود.

 

به اشتراک بگذارید :