3 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ ۱۱:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1031737
اطلاعیه تعطیلی مدارس استان قم همزمان با تشیع پیک مطهر شهید سپهد قاسم سلیمانی

رئیس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان قم از وضعیت مدارس استان در روز تشیع پیکر مطهر شهید سپهبد قاسم سلیمانی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، غلامرضا رضایی رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قم ضمن عرض تسلیت به ملت شهید پرور ایران در سوگ از دست دادن نماد ایثار و مقاومت، آزادی و دین داری، شهید سپهبد قاسم سلیمانی، خاطر نشان کرد: دانش آموزان و فرهنگیان قمی در پاسداشت خون این شهید والا مقام با تمام قوا آمادگی خود را جهت ادامه راه و مسلک این شهید گرانقدر در مبارزه با ستم پیشگان زمانه اعلام می دارند.

رضایی گفت: مدارس استان قم جهت عرض تسلیت به مقام معظم رهبری « مدظله العالی» در دو نوبت صبح و عصر تعطیل بوده تا بار دیگر در کنار هم مشت کوبنده ای بر دهان طاغوتیان بزنیم و به جهان نشان دهیم که راه و رسم این شهید نسل به نسل به جوانان این مرز و بوم منتقل می گردد.

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش قم در خصوص برگزاری امتحانات مدارس تصریح کرد: تمامی امتحانات داخلی و نهایی در روز سه شنبه لغو گردیده و به تاریخ دیگری موکول خواهد شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :