13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۵ ۱۲:۳۸:۴۵
کد مطلب:  ZyLvir6F
افتتاح نمایشگاه هفته معرفی مشاغل درمدارس شهرستان رضوانشهر

نمایشگاه هفته معرفی مشاغل شهرستان رضوانشهر با حضور مسئولان شهرستان، معاونین و کارشناسان این مدیریت به صورت متمرکز در آموزشگاه های دخترانه فضیلت و حضرت معصومه (س) افتتاح شد.

علی گواهی مدیر آموزش و پرورش شهرستان رضوانشهر در آئین افتتاحیه نمایشگاه هفته معرفی مشاغل با اشاره به اهمیت کار در زندگی، اظهار داشت: هفته مشاغل فرصت مناسبی است تا با اطلاع‌رسانی دقیق و معرفی مشاغل گوناگون دانش‌آموزان با استعدادها و علایق خود بتوانند شغل مورد نظرشان را انتخاب کنند.
وی هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی توانمندی های علمی وهنری هنرجویان هنرستانهاوارائه دست ساخته های عموم هنرجویان وآشنا کردن دانش آموزان با نحوه انتخاب رشته وشغل بیان کرد.
گواهی  برپایی چنین نمایشگاه هایی جهت معرفی مشاغل گوناگون به دانش آموزان را بسیار با اهمیت دانست و افزود:هدایت صحیح دانش‌آموزان به رشته‌های شغلی مختلف برای ورود به بازار کار با توجه به نیازهای جامعه، تلاش همه جانبه مسئولین و دست‌اندرکاران نظام تعلیم و تربیت را می‌طلبد.

وی افزود: غرفه های این نمایشگاه شامل نقاشی، عکاسی، گرافیک ، صنایع دستی ، معماری ، کودکیاری، معرق کاری ، کامپیوتر، گل ، خیاطی و غیره به معرض نمایش قرار داده شده است.

گفتني است : اين نمايشگاه به مدت يک هفته در آموزشگاه های دخترانه فضیلت و حضرت معصومه (س)  داير مي باشد.

به اشتراک بگذارید :