2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ ۱۰:۱۰:۰۰
کد مطلب:  1028405
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران؛
بررسی روند ثبت سفارش و توزیع کتاب درسی در سال تحصیلی آینده

اولین جلسه کارگروه توزیع کتب درسی سال تحصیلی آینده  با ریاست یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دفتر این معاونت برگزار شد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه و مدیریت و پشتیبانی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت:این جلسه در جهت بررسی چالش ها و مشکلاتی که در سال 99-98 درروند ثبت سفارش و توزیع کتاب درسی وجود داشت برگزار شد تا بتوانیم مشکلات موجود را در سال تحصیلی آینده مرتفع کنیم.

 

وی با اشاره به  مشکلات موجود در روند ثبت سفارش و توزیع کتاب درسی، تاکید کرد: باید با برنامه ریزی و ارائه راهکارهای مناسب برای به حداقل رسیدن این مشکلات در سطح استان تلاش شود .

 

بهارلو با  پیشنهاد تشکیل کارگروه متناظر با این کارگروه در مناطق تصریح کرد: تمام مناطق با برنامه ریزی مناسب و برگزاری کلاس های آموزشی برای مدیران و سایر اقدامات لازم نسبت به رفع مشکلات دانش آموزان و مدیران مدارس در روند ثبت سفارش و توزیع کتب درسی اهتمام ورزند.

 

گفتنی است این نشست با حضور میررضا شفیع پور معاون آموزش متوسطه، مهدی درخشانی سرپرست معاونت پژوهش، برنامه ریزی نیروی انسانی، فرامرز تاجیک رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات،مسلم ورمزیار رئیس اداره تدارکات و پشتیبانی و سایر کارشناسان مرتبط با این موضوع برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :