22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ ۱۲:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1026506
پیام مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به مناسبت شهادت سردار سلیمانی:
به امید خدا وعده پیروزی بر ظالمان جهان قطعی است

در پی شهادت سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران پیام تسلیتی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، متن پیام محمد صیدلو بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم


 هرگز مپندارید آنهایی که در راه خدا کشته می شود مردگانند بلکه ایشان زنده اند و در نزد پروردگارشان روزی میخورند

 سردار سلیمانی سردار دل‌های تمام شیفتگان ولایتمدار و بیداردلانی است که از حقیقت در هر جای این زمین خاکی تمام قد دفاع می کنندو در هر جای دنیا ظلمی آشکار گردد دل در گرو دفاع از حقیقت دارند.

 سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی که به حق به تأسی از سرور و سالار شهیدان همواره پا در رکاب امام زمان و ولی امر خویش در زمان انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و پس از آن دفاع از حرم اهل بیت و مبارزه با ظلم هیچگاه ازجهاد فروگذار نکرد، همواره به عنوان الگوی حق خواهی و آزادگی و جهاد در ذهن و یاد همه آزادمردان جهان به ویژه ایرانیان سرافراز خواهد ماند.

 امید است دانش آموزان این مرز و بوم و همه آزادگانی که همواره آگاهی خود را در برابر دیدگان ظالمان جهان نمایان کرده‌اند، این الگوی جهاد را که به پیروی از سرور جوانان بهشت آزادگی را مشق نمود، سرمشق زندگی خویش قرار داده و وارستگی از دنیا را در عمل این بنده مخلص خدا به عنوان نقشه راه پرافتخار خویش برگزینند،که  به امید خدا وعده پیروزی بر ظالمان جهان قطعی است.

 بنده نیز شهادت این سردار رشید اسلام آزادمرد ولایت‌مدار را به محضر رهبر عزیز انقلاب و همه ایرانیان آزاده بویژه به خانواده و فرزندان آن شهید والامقام تبریک و تسلیت عرض می نمایم و از خداوند برای روح پرفتوح این شهید حشر با سالار شهیدان آرزومندم.

محمد صیدلو

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران

به اشتراک بگذارید :