22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ ۱۱:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1026374
پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت شهادت سردار سلیمانی؛
نهاد آموزش و پرورش در سوگ فرزند ملت خواهد نشست و تاریخ سراسر افتخار و عزت او را به نسل آینده معرفی خواهد کرد

به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی وزیر اموزش و پرورش پیامی صادر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت شهادت سردار شهید اسلام حاج قاسم سلیمانی

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ ۖ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ ۖ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

شهادت پرافتخار "فرزند ملت ، سرباز ولایت و پاسدار رشید اسلام" حاج قاسم سلیمانی بدست پلید ترین تروریست های جهان ، نشانه بارز حقانیت جبهه اسلام و حرکت بیداری اسلامی در منطقه است.                       
سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی پس از سالها مجاهدت در شکل گیری انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و پس از آن به عنوان موثرترین فرد مبارزه با عناصر تروریسم دست نشانده آمریکا در منطقه و جهان شناخته شده بود و از این رو تمام آزادیخواهان جهان او را مدافع ملت ها و حافظ ارامش و امنیت در متطقه می‌دانند.                   
نهاد آموزش و پرورش در سوگ فرزند ملت خواهد نشست و تاریخ سراسر افتخار و عزت او را به نسل آینده معرفی خواهد کرد.
سردار سلیمانی نماد بارز عزت ، غیرت ، اخلاص، استکبار ستیزی،  دفاع از مظلوم و وطن دوستی بود. زندگی سراسر افتخار او بعنوان بخشی از گفتمان انقلاب اسلامی، برای همه معلمان ، دانش آموزان و همه آحاد جامعه، درس آموز است و باید در محتوای بسته یادگیری گنجانده شود.

اینجانب شهادت این یار وفادار ولایت  را به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی، ریاست محترم جمهور، فرماندهان سپاه پاسداران و ارتش و مردم انقلابی کشورم تبریک و تسلیت می گویم.            


                   محسن حاجی میرزایی       
            وزیر آموزش و پرورش

به اشتراک بگذارید :