28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ ۱۶:۱۵:۰۰
کد مطلب:  1025825
حمایت بانک ملی ایران از جشنواره ملی خلاقیت

قرارداد حمایت بانک ملی ایران از جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی به امضای مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران و مدیرکل روابط عمومی بانک ملی ایران رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین ، جشنواره ملی خلاقیت نوآوری و کارآفرینی به میزبانی پژوهش سرای دانش آموزی بصیرت واحد دختران ناحیه دو ری برگزار میشود. به همین منظور پس از رایزنی های به عمل آمده با بانک ملی ایران، قرارداد حمایت بانک ملی ایران از این پروژه ملی امروز به امضای مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران و مدیرکل روابط عمومی بانک ملی ایران رسید.

       بنا بر این گزارش پس از سه دوره برگزاری موفق جشنواره ایده های برتر دانش آموزی به ابتکار پژوهش سرای بصیرت ناحیه دو شهرری  در سطح استان تهران و تعدادی از استان های دیگر، چهارمین دوره این جشنواره با عنوان جدید : جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی با کسب مجوز لازم از معاونت آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در سال تحصیلی جاری برگزار خواهد شد. بانک ملی ایران پیشقدم حمایت از این پروژه ملی شد و قرارداد حمایت بانک ملی ایران از جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی به امضای مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای تهران و مدیرکل روابط عمومی بانک ملی ایران و مسئول کانون جوانه های بانک ملی ایران رسید.

دانش آموزان در تمامی دوره های تحصیلی و اولیا و کادر آموزشی و اجرایی مدارس  سراسر کشور مجاز به شرکت درجشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی هستند.

ثبت نام جشنواره ملی خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی از هفته چهارم دی ماه در پنل اختصاصی دانش آموزان شروع و تا 3 اسفند 98 ادامه خواهد داشت.

سامانه آموزشی جشنواره به آدرس stideas.ir از هفته چهارم دی ماه فعال خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه جشنواره پژوهش سرای دانش آموزی بصیرت واحد دختران واقع در شهرری میدان نماز انتهای خیابان یزدان خواه جنب مدرسه ارشاد و یا  درروزهای شنبه تا دوشنبه با شماره تلفن 55906916 تماس حاصل نمایید. همچنین اخبار جشنواره را از کانال شبکه های اجتماعی به آدرس @studentstopideas دریافت نمایند

به اشتراک بگذارید :