20 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۲ ۱۰:۳۵:۰۹
کد مطلب:  1025249
طی لوحی از سوی وزارت آموزش و پرورش:
از اداره کل آموزش و پرورش زنجان درپی برگزاری موفقیت آمیز جشنواره الگوهای برتر تدریس سواد آموزی، تقدیر شد

وزارت آموزش و پرورش از اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در پی برگزاری موفقیت آمیز جشنواره الگوهای برتر تدریس سواد آموزی، تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در پی برگزاری موفقیت آمیز جشنواره الگوهای برتر تدریس سواد آموزی، شاپور محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان سواد آموزی کشور و احمد خاک زاد مدیر پژوهش و تولید محتوای آموزشی،  با صدور پیامی جداگانه از اداره کل آموزش و پرورش استان و برگزار کنندگان این جشنواره در معاونت سواد آموزی استان،  تقدیر و تشکر کردند.

 

در متن این تقدیرنامه آمده است:

بحمدالله نتایج شایسته برگزاری جشنواره مبنی بر تلاش برای ایجاد پویایی و بهبود دانش شغلی و تخصصی آموزش دهندگان و ارایه کنندگان خدمات سواد آموزی، آن را به نقطه ی عطفی برای ارتقای همگرایی واحد های ادارات کل آموزش و پرورش در اجرای بهینه فرایند های مرتبط با سواد آموزی تبدیل نموده است.

در فرایند آموزش، تدریس موثر و استفاده از شیوه های نوین یاددهی- یادگیری، تضمین کننده دستیابی به اهداف  و انتظارات آموزشی است و جشنواره الگوهای برتر تدریس فرصتی برای ایجاد پویایی و نشاط، شناسایی استعداد ها، خلاقیت ها و روش های کارامد تدریس و افزایش دانش شغلی و حرفه ای است که بحمدالله با تدابیر و تلاش های صورت گرفته در نیمه اول سال 1398 برگزار گردید.

از این رو از تلاش صادقانه و مشارکت فعال اداره کل آموزش و پرورش استان در برگزاری مطلوب جشنواره الگوهای برتر تدریس تشکر و قدردانی می نماییم.

شایان ذکر است در این جشنواره 68 همکار  در سطح استان شرکت کرده بودند که  38 اثر  به عنوان برگزیده استانی و  5 اثر به عنوان برگزیده نهایی انتخاب شدند. 

 

به اشتراک بگذارید :