28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ ۱۴:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1024136
دوره توانمندسازی رابطین کمیته همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در قم برگزار شد

دوره توانمندسازی رابطین کمیته همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران در مجتمع یاوران مهدی (عج) شهر مقدس قم برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرستان‌های استان تهران، دوره توانمندسازی رابطین کمیته همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران دهم و یازدهم دی‌ماه با هدف آشنایی با مراکز و اماکن مذهبی همچون مرکز ملی پاسخگویی به شبهات دینی، فرق و ادیان و آگاهی‌بخشی به شرح وظایف ایشان، در جهت انجام هرچه بهتر تفاهم‌نامه در مجتمع یاوران مهدی (عج) شهر مقدس قم برگزار شد.


حجت الاسلام و المسلمین درودی معاون امور استان‌های ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش کشور نیز با حضور در جمع رابطین همکاری‌های شهرستان‌های استان تهران، ضمن بیان نکاتی پیرامون همکاری‌های حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش، گفت: تشکیل کمیته همکاری‌ها در پیشبرد فعالیت‌های تربیتی نقش مهمی را ایفا می‌کند.


وی در اداره با پاسخ به سوالات رابطین در خصوص فعالیت‌ها، گفت: همه ما در قبال تربیت نسل‌های آینده مسولیم و باید بتوانیم با مشارکت یکدیگر نسبت به تربیت دینی و هویت ملی جوانان تلاش کنیم.

در ادامه این دوره توانمندسازی، حاضرین با حضور در بیوت مراجع عظام تقلید از بیانات ایشان نیز بهره‌مند شدند.

به اشتراک بگذارید :