24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ ۰۹:۴۲:۵۷
کد مطلب:  1023228
باحضور معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش؛
"باغ تالار بهشت فرهنگیان" آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری افتتاح شد

"باغ تالار بهشت فرهنگیان” باحضورعلی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، در آموزش و پرورش ناحیه یک شهرری افتتاح شد.

به گزارش ادارهاطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، یوسف بهارلو معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در تشریح این خبر گفت: این تالار با بنایی به مساحت بیش از 1 هزار متر مربع در دو طبقه در بوستان کانون فرهنگی تربیتی  امام خمینی(ره) ری احداث شد.

وی با اشاره به ظرفیت پذیرایی از 500 نفر در این مجموعه رفاهی  تاکید کرد:علاوه بر فضاسازی محوطه اطراف این بنا، دو سالن مجهز با ظرفیت 250 نفر، نمازخانه، سالن انتظار، آشپزخانه ، انبار و سردخانه از جمله مهمترین قسمتها و امکانات تعبیه شده در این باغ تالار است.

بهارلو ایجاد پارکینگ مناسب جهت حضور میهمانان در این مجموعه رفاهی را از دیگر مزیت های این مجموعه دانست و افزود:  احداث این مجموعه در محوطه چهار هکتاری باغ کانون امام خمینی (ره) و وجود آلاچیق ها و امکانات مناسب رفاهی می تواند به  تفرجگاه مناسبی جهت فرهنگیان عزیز تبدیل شود .

گفتنی است آیین افتتاحیه باغ تالار بهشت فرهنگیان با حضور علی الهیارترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، گودرز کریمی فر مدیر کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، حسین توکلی کجانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری، فرهاد افشار شهردار منطقه 20 تهران و جمعی از مقامات و مسئولان استانی و محلی برگزار شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :