8 شعبان 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۱۳:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1022626
به مناسبت هفته نهضت سواد آموزی:
استودیو الفبا با حضور آموزش دهنده موفق نهضت سواد آموزی

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، میهمان برنامه جدید استودیو الفبا، خانم دشتبان به ارائه مطالبی پیرامون نهضت سواد آموزی و اهمیت آن می پردازند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قم، محمد رضا قاسمی نیا معاون نهضت سواد آموزی استان قم یکی از نعمت های انقلاب اسلامی و تشکیل این حکومت را ریشه کن کردن فساد دانست و گفت: استان قم در زمینه سواد آموزی گام های بسیار موفقیت آمیزی برداشته است که یکی از آن ها ارتقای سطح آموزی زنان استان بوده است.

در سری جدید برنامه استودیو الفبای آموزش و پرورش استان قم مسئله نهضت سواد آموزی با حضور دشتبان آموزش دهنده موفق نهضت سواد آموزی از منظر اهمیت و ضرورت و هم چنین چالش های این مسیر برای آموزش دهندگان جدید مورد بررسی قرار گرفت.

این آموزش دهنده موفق سواد آموزی، داشتن سواد و دانش را برای بالا بردن سطح کیفی جامعه در همه ابعاد ضروری دانست و خاطر نشان کرد: جامعه به سرعت بالا در حال تغییر و تحول است و همین موضوع ضرورت داشتن سواد و به دنبال آن هماهنگ شدن با دنیای امروزی را برای افراد محروم از نعمت سواد دو چندان کرده است.

شما می توانید ادامه این گفت و گو را از طریق کلیک بر روی تصویر زیر مشاهده نمائید.

 

به اشتراک بگذارید :