26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ ۰۹:۳۵:۰۰
کد مطلب:  1022223
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور:
نقش خیرین در تربیت نسل‌های آینده کشور حیاتی است

نشست هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستانهای استان تهران به میزبانی بنیاد خیریه شهیدان تقی زاده برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران سید جواد حسینی رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در این نشست گفت:در مباحث انسان‌شناسی، انسان‌ها به واسطه انتخاب و اختیار است که جدا می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه تعلیم و تربیت باید دانش‌آموزان را به سمت انتخاب خوب و عادات خوب سوق دهد، افزود: نباید شک کرد که بزرگترین انتخاب ، کمک به پیشرفت عرصه تعلیم و تربیت است و باید به این کار بزرگ و خیر عادت کنیم و دیگران را نیز به این امر هدایت کنیم.

حسینی با تجلیل از زحمات خیرین مدرسه‌ساز، نقش خیرین را در تربیت نسل‌های آینده کشور حیاتی دانست وگفت: کار خیری که شما بزرگواران در عمل انجام می‌دهید را ما نمی‌توانیم در زبان بیان کنیم و قدردان آن باشیم.

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور عملکرد کسانی که برای تربیت انسان تلاش می‌کنند،  بسیار ارزنده و با اهمیت دانست و اظهار داشت: قطعا تلاشی که شما برای ساخت مقدمات تربیت نسل آینده متحمل می‌شوید بسیار با ارزش‌تر است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه معمولا 3 درصد دانش‌آموزان نیازمند جامعه، دانش‌آموزان با نیازهای ویژه هستند افزود: باید تلاش کنیم همه دانش‌آموزان از تعلیم و تربیت بهره‌مند باشند.

به اشتراک بگذارید :