17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ ۱۴:۳۴:۱۵
کد مطلب:  Xm66PQK2
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش خوزستان
اعلام اسامی دانش آموزان برگزیده خوزستانی در چهاردهمین جشنواره استانی مسابقات آزمایشگاهی

اسامی دانش آموزان برگزیده خوزستانی در چهاردهمین جشنواره استانی مسابقات آزمایشگاهی سال تحصیلی 95-94 اعلام شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان جمشید کمایی معاون آموزش متوسطه این اداره کل گفت: مرحله ی استانی مسابقات آزمایشگاهی دانش آموزان دوره ی دوم متوسطه استان خوزستان  روز چهارشنبه دوّم اردیبهشت 1395 با شرکت 18 تیم برگزیده مرحله ی قطبی در محل پژوهشسرای دانش آموزی امام جعفرصادق(ع)ناحیه 4 اهواز (دبیرخانه ی استانی مسابقات) برگزار شد .

کمایی اظهار نمود:فعال سازی آزمایشگاه واحدهای آموزشی و پژوهشی،ایجاد زمینه برای رشد وارتقاء توانمندی های دانش آموزان، تقویت مهارت های ذهنی و روان حرکتی، ایجاد انگیزه جهت تقویت بنیه علمی دانش آموزان، تقویت انگیزه معلمان ومدیران برای شناسایی وبه کارگیری عوامل مؤثر در یادگیری پایدارتر دانش آموزان و ترویج فعالیت های  آزمایشگاهی و دست ورزی های دبیران ودانش آموزان ا زجمله اهداف این مسابقات است.

وی گفت:در  این مرحله از مسابقات که در سه زمینه آزمایشگاه فیزیک ، آزمایشگاه شیمی و آزمایشگاه زیست شناسی برگزار گردید تعداد 54 دانش آموز در قالب 18 تیم 3 نفره شرکت نمودند .

همچنین از این تعداد 18 نفردر 6  تیم 3 نفره در زمینه آزمایشگاه فیزیک ،  18 نفر در 6 تیم 3 نفره در زمینه آزمایشگاه شیمی و  18 نفر در 6 تیم 3 نفره در زمینه آزمایشگاه زیست شناسی  بودند .

گفتنی است این مسابقات  با نظارت مستقیم معاون آموزش متوسطه استان ، همکاران اداره ی تکنولوژی و گروه های آموزشی متوسطه استان و جمعی دیگر از کارشناسان استانی و مسئولین اداره ی آموزش و پرورش ناحیه 4 اهواز برگزار شد و پس از جمع بندی نتایج توسط هیئت داوران ، مراسم اختتامیه در همان روز در تالار طلاییه ناحیه 4 با حضور کلیه ی دانش آموزان ، سرپرستان و همراهان دانش آموزان و داوران  برگزار گردید.

  در این مراسم پس از معرّفی تیم های برگزیده ،از کلیه دانش آموزان ، داوران و سرپرستان  تقدیر به عمل آمد و نتایج برگزیدگان به شرح زیر اعلام شد:

برگزیده های چهاردهمین جشنواره مسابقات آزمایشگاهی استانی سال 95-94

 1- آزمایشگاه فیزیک:

پایه

منطقه

نام و نام خانوادگی

ردیف

سوم

رامهرمز

سیدجواد موسوی

1

سوم

ناحیه سه اهواز

علی گریزی نسب

2

دوم

ناحیه یک اهواز

امیر عباس گلی زاده

3

 

2- آزمایشگاه شیمی:

پایه

منطقه

نام و نام خانوادگی

ردیف

سوم

شوش

فاطمه حمیدی

1

سوم

امیدیه

مریم میرزاوند

2

دوم

امیدیه

فاطمه میرسالاری

3

 

3- آزمایشگاه زیست شناسی:

پایه

منطقه

نام و نام خانوادگی

ردیف

سوم

ناحیه سه اهواز

فاطمه سعیدی

1

سوم

مسجدسلیمان

فرنوش حیدری

2

دوم

ناحیه 4 اهواز

زهرا یارعلی

3

 

به اشتراک بگذارید :