28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ ۱۶:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1021808
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
 تربیت امری بسیار پیچیده و دشوار است و در این زمینه باید آموزش و پرورش را یاری کرد

 نشست هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران با حضور کلیه اعضا به میزبانی بنیاد خیریه شهیدان تقی زاده برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،سید مجتبی هاشمی معاون فرهنگی و پرورشی اداره ‌کل آموزش ‌و پرورش شهرستان‌های استان تهران با اشاره به اینکه تربیت امری بسیار دشوار و پیچیده است و تمامی نهادها باید در این زمینه آموزش و پرورش را یاری برسانند گفت : دغدغه خیرین نیک اندیش مدرسه‌ساز به مباحث آسیب‌های اجتماعی بسیار قابل توجه است و باید از ظرفیت این عزیزان در راستای کاهش این آسیب ها استفاده نمود. وی با اشاره به تشکیل جلسات تخصصی پیرامون آسیب های اجتماعی تاکید کرد: باید ظرفیت‌ها در این حوزه شناسایی شود و در این راستا اقدامات عملی و جدی صورت گیرد.

 هاشمی ،شفاف‌سازی نیازها و آگاهی بخشی  در زمینه  آسیب های اجتماعی را بسیار ضروری دانست و تصریح کرد: بررسی حوزه آسیب های اجتماعی و تلاش در جهت کاهش اثرات آن بر دانش آموزان ، باید مورد توجه ویژه قرار گرفته و کار عملیاتی صورت پذیرد.

گفتنی است این نشست با حضور حسینی معاون وزیر و رییس مدارس استثنایی کشور ، قفلی رییس هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز کشور ، صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، شهری مدیرکل نوسازی و تجهیزمدارس استان تهران ،  موجانی رییس هیات مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان های استان تهران ، بهارلو معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، هاشمی معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و جمعی از خیرین مدرسه ساز کشور به دبیری مجیدپیروزان ، مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در محل بنیاد خیریه شهیدان تقی زاده برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :