22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۴ ۱۴:۳۸:۵۰
کد مطلب:  Lo43Esgc
به منظور توانمندسازی دانش آموزان راه یافته به مرحله استانی:
دوره توانمندسازی دانش آموزان راه یافته به مرحله استانی مسابقات قرآن،عترت و نماز در ناحیۀ 2 بهارستان برگزار شد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2 بهارستان از برگزاری دوره توانمندسازی دانش آموزان راه یافته به مرحله استانی مسابقات قرآن،عترت و نماز در ناحیه2بهارستان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش، حسینعلی بنار گفت: این دوره ها از اواسط فروردین ماه سال95 به منظور توانمندسازی دانش آموزان راه یافته به مرحله استانی مسابقات قرآن،عترت و نماز با حضوردانش آموزان رتبه های برتر منطقه  در مقاطع اول و دوم متوسطه دختران و پسران و 15 مربی مجرب جهت آموزش و توجیه دانش آموزان و کسب رتبه در استان شکل گرفته و   فعالیت خود را آغاز نموده است.

این مقام مسئول ادامه داد: این دوره ها در دبیرستان دخترانه جوادالائمه(ع) و دبیرستان پسرانه شهید قاسمی به صورت مجزا برگزار می گردد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه2بهارستان، همچنین از راه یابی دانش آموزان ناحیه2بهارستان به مرحله کشوری دهمین جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش خبر داد.

این مقام مسئول افزود: طبق بخشنامه دریافت شده از اداره آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، افشار در رشته تذهیب و تشعیر، کاظمی در رشته طراحی، بهرام زاده در رشته چهره سازی و حسین زاده در رشته نقاشی ایرانی از به عنوان برگزیدگان نهایی دهمین جشنواره مهارت های هنری شاخه کاردانش شهرستان های استان تهران در سال تحصیلی95-94 معرفی شدند.

وی همچنین کسب این موفقیت ارزنده را به کادر هنرستان تقوی پیشگان،واین عزیز و خانواده محترمشان تبریک گفته و موفقیت آنان را در امر تحصیل از خداوند متعال مسئلت نمود.  

به اشتراک بگذارید :